Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou

Nemokama parsisiųsti (Prisidėti prie kitų projektų) didelės raiškos.

Jei norite žiūrėti mane „YouTube“ prenumeruoti.

Atsisiųsti peržiūrą

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA yra Čekijos kompanija, turinti ilgametes tradicijas ir atsakingą požiūrį į visuomenę ir aplinką. Jo ekologiški produktai gaminami perdirbant popierių ir yra visiškai perdirbami. Per savo produktus EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných bezpečných pracovních podmínek pro své prakovníky, jakoż i závazek za příspěvek k sociální stabilitì celého regionu.

"Začátek istorie lepenkárny" / "Pasekách nad Jizerou" yra "1882", kuris yra "bratry", "Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční kartonas pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky istorie lepenkárny jsou především instalacja automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek kompletní archiváci obchodních dokumentů i dokumentů kulturně historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Mes žinome apie ankstesnių kartų palikimą, dėl ko mes privedėme prie šios dienos ir įsipareigojo sėkmingai pradėti pradėtą ​​darbą. Kaip nuolatinių pastangų siekti žingsnis į priekį prieš mūsų konkurentus, mes pabrėžiame produktų kokybę ir santykius su klientais.
Mūsų profesinė patirtis ir mūsų aukštos kvalifikacijos personalas yra ilgalaikė aukščiausio lygio paslaugų garantija. Mes ne tik parduodame produktus, bet ir klientams teikiame išsamius sprendimus daugiau nei 30 šalyse visame pasaulyje.

VERTINIMAI, KURIEMS PABAIGA:

  • Ekologinė gamyba ir produktai atspindi mūsų bendrą atsakingą ryšį su aplinka
  • Etika yra viena iš aukščiausių taisyklių, taikomų santykiams įmonės viduje ir už jos ribų
  • Atsakingas ir profesionalus klientų aptarnavimas yra mūsų akivaizdi atsakomybė
  • Mūsų indėlis į visos bendrovės gyvenimo kokybę neribojamas įmonės patalpose
  • Didžiausias užimtumas yra mūsų indėlis į sėkmingą regiono plėtrą

EMBA se významně angažuje na politi charitativním a sociálním. Podílí se na podporře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krašjském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovnim trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA Nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů par papirów pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Pasirenkamas archyvas iki 10 metų. Asortimentas, skirtas naudoti, gali būti naudojamas tik tada, jei norite sužinoti, ar yra archyvuojamas dokumentas. Zvláštní důraz je kladen na veiksmingní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produktai, kuriuos jūs galite įsigyti, yra žinomi profesionalūs darbuotojai. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Pasirenkama pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maksimální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 sertifikatas kokybės sertifikatas kokybės podle ČSN EN ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například pakavimas metų a Worldstar.
Viskas 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky Ekologiškas produktas Na hladkou lepenku ze sběrového popieriaus výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

dalintis
Prašau palauk...

rašyti komentarą

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *