RTK spol. s ro Rokytnice nad Jizerou, Lysá hora

Nemokama parsisiųsti vaizdą nemokamai naudoti.

Ar aš tau padėjau? Paaukok man kavos.

Atsisiųsti vaizdą

Įmonė RTK spol. s ro je výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích 160-200 cm as počtem nití v osnově do 10.710 nití. "X-NUMX" yra puikus pasirinkimas "Vamatex" sidabro "2012" veikloje. až iki 340 cm.

Všechny tkací stroje jsou turėsite galimybę susipažinti su 24 sąrašais, nes jie gali būti labai populiarus ir lengvai pasiekiami.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a to yk přírodní, tak syntetické. Ar útkového směr je možno zpracovat i příze multifilametní.

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí od tex 7,4 v hmotnosti tkanin od 70 do 150 g / m2. Vedle toho se ale dále vyrábí i rozličný sortiment středně těžkých tkaniny s hmotností až do 420 g / m2 a to z přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, viskózových, syntetických, vlněných či směsových.

Firma RTK spol. S ro nabízí vedle prodeje režim tchanin také prodej tkanin bělených, barvených nebo jinak upravených, stejně tak i prodej kusových konfekčních výrobků (např. lůžkovin, utěrek, plen apod). Tyto činnosti jsou zajišťovány apie kooperaci s externnimi dodavasli.

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn. minimalus dydis, kuris gali būti priskirtas prie konkretaus dydžio 2000m (nenurodytas kitokių kolekcijų kolekcijoje).

Roční produkcija dosahuje přes 2,2 milijonai metrů, resp. 4 Miliony m2. Z toho více ne 80% eksportuojamos į kitą šalį, kuri yra už nejnáročnější kliento.

Rámcový výrobní asortimentas:

  • Košilovinas (be pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z PES přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněných
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny, směsí nebo lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny, pleny apod.)
  • Různé dalшí oděvní či nábytkové tkaniny
  • Technika tkaniny (stanovky, plachtoviny, tkaniny pro tisk aj)
  • Zajišťování barvení a úprav na tyto tkaniny vč. galite konfekcního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. s ro prieš Rokytnici nad Jizerou, je společnost, která navazuje na dlouholetou tradici textilní výroby / Rokytnici nad Jizerou. Základy firmy je tak možno datovat na rok 1867. Vyráběly se zde vždy převážně bavlněné tkaniny a hladké ir žakárské, režis ir barevné, určitou dobu měla firma ir vlastní bělidlo, taip pat upravovala tkaniny padaryti konečné prodejní podoby.

RTK spol. s ro Rokytnice, Lysá hora

Po 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku Seba np Podstatné změny nastaly po roce 1992, kdy byla firma zprivatizována. Tikslas zahájena nová etapas rozvoje firmy a pod současným názvem RTK, spol. s ro Následně vstoupil minoritním podílem do firmy i zahraniční kapitál, který umožnil jak modernizacji strojního parku, tak ir zabezpečení nových zakázek naplnění strojních kapacit tkalcovny.

V této době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. Tekkalo se zejména stavebních rekonstrukcí výrobních objektů, výměny elektrických rozvodů, byla postavena nová plynová kotelna vč. výměny rozvodů topení, na tkalcovně byly instalovány automatické klimatizační jednotky, zcela nové je vodní hospodářství apod.

Firma disponuje strojním zařízením, které zajišťuje výrobu staplových tkanin Viskas, kokybė ir kokybė jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice leżí na Severu Čech v západní části pohoří Krkonoše. Její odvěkou historií prolíná textilní průmysl, který byl v minulosti hlavním zdrojem příjmů města a obživy lidí. V současnosti je již hlavně rekreačním, turistickým a sportovním centrem. V létě je ideálním východiskem pro horskou turistyczne zimě pak významným střediskem pro sjezdové i běžecké lyžování.

dalintis
Prašau palauk...

Visi komentarai

rašyti komentarą

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *